ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
policjantka
Lapd
praca
triggery
I am a booty call for one sexy CEO
któraś tam gra

Dała się namówić. Zresztą ciężko było odmówić Sanderson pójścia na ten cały bankiet, który to organizowała. Wiedziała, że teraz jak nigdy Thena potrzebowała wsparcia szczególnie przy tym co się działo z Nico. Sero również tego potrzebowała tak naprawdę. Potrzebowała przestać spędzać długie godziny na komisariacie i cały swój wolny czas. Wiedząc co wiedziała stała się ważnym elementem tego wszystkiego i jak obiecała Athenie.. zrobi wszystko co w jej mocy by jej pomóc tak naprawdę. Jeśli to wiązało się z siedzeniem praktycznie cały czas w pracy to i niech tak będzie. Jakby nie było Nishii zaczynało na kobiecie zależeć, a jeśli Ci zależy to się dla tej osoby starasz.
Bardzo długo nie wiedziała co ma na siebie założyć. Zresztą ona nie miała wymyślnych kreacji jak Thena a już tym bardziej nie miała takiej ilości sukienek jak pani CEO. Ostatecznie kilka dni przed imprezą musiała się wybrać na małe zakupy i zakupić kieckę, która mogłaby jakoś pasować i nikt tego źle nie skomentuje na tej całej imprezie. Zresztą chciała się też podobać Sanderson nie ukrywajmy również i tego faktu, chociaż na tej imprezie będzie musiała bardzo uważać na to jak się zachowuje w stosunku do Theny. Nie mogło wyjść na jaw, że pani CEO zdradza męża, a już na pewno nie z kimś takim jak Sero.
Pojawiła się na miejscu o czasie. Zamówiła taksówkę, bo przecież motocyklem w tym stroju nie przyjedzie i wychodząc z niej już wiedziała, że to nie jest kompletnie jej świat. Czuła się niczym ryba wyjęta z wody i dopóki nie odnajdzie Atheny będzie miała chęć uciec z tego miejsca szybko. Zwróciła uwagę kilku osób swoim pojawieniem się. Nawet ochroniarz ją rozpoznał i przeszedł się szybko przywitać. Jakby nie było niektórzy ją kojarzyli z racji pojawianie się w firmie dość często. Najważniejsze teraz to znaleźć szefową, bo przy niej będzie się czuła dużo pewniej.

Athena Sanderson
wiek:31 lat/a
wzrost:175 cm
dzielnica:Arts District
mów mi:Ady
Adaya, Maxine, Mia
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Majestic Downtown”