ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Los Angeles
Los Angeles
nic mnie nie triggeruje
In Los Angeles, everyone is a star
wrzesień
Silent Book Club of Death— barnes & noble
Księgarnia Barnes & Noble organizuje coroczny event Cichego Klubu Książki Śmierci, gdzie wśród książkowych smoków (z racji poprawności językowej określenie "mól książkowy" odeszło w niepamięć, w niechlubnej chwale ubiegłorocznej edycji). Będziesz mógł się zsocjalizować z antysocjalnym społeczeństwem nałogowych literoholików, by potem w ciszy móc ich wszystkich ignorować. W planie spotkania refleksje nad śmiertelnością. Nie zapomnij zabrać swojej książki w tematyce spotkania, którą aktualnie czytasz. Nie wiesz, co czytać? Nie przejmuj się. Będziemy mieli stos książek, które możesz przeglądać w poszukiwaniu inspiracji.

Wstęp — $5 jeśli decydujesz się przyjść bez książki

LA Tequila Fest 2023— ocean front walk
To wydarzenie ma coś dla każdego: dla miłośników tequili, nowicjuszy w świecie tequili i zwykłych miłośników alkoholu! Tylko dla osób pełnoletnich (21+).
Na jeden weekend deptak w Venice zamieni się w magiczną krainę niekończącej się degustacji. Będzie z czego wybierać. Nasi wystawcy przygotowali ponad 300 gatunków samej tequili.

Wstęp — $75
Degustacja — $195

A Current Affair: Pop Up Vintage Marketplace in Los Angeles— fashion district
Przez cały wrzesień w fashion district zagoszczą stoiska, gdzie można nabyć wszystko to, co czeka na swoje drugie życie i nowych właścicieli. Można tu znaleźć przysłowiowe mydło i powidło. Od starych winyli, poprzez biżuterię aż po meble pamiętające początki poprzedniego stulecia. Wśród rzeczy, które kuszą nietuzinkowym wyglądem czy unikalnością można znaleźć rekwizyty z planów filmowych czy elementy najróżniejszych kolekcji. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział loterii fantowej!

Wstęp — $10 - cena obejmuje jeden los loterii fantowej (*)

Anime Night Club 2023— The Hypocrite Theater
ANC 2023 to interaktywne wydarzenie muzyczne, wokół którego kręci się cosplay, anime i kultura japońska, z nutą popową. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie show, ale stworzenie wyjątkowego przeżycia. Wydarzenie będzie obejmować autentyczne instalacje i wizualizacje związane z anime, obszary zdjęć cosplayowych oraz różnorodne japońskie atrakcje do skosztowania. Całość w oprawie najznamienitszych DJ'ów z gatunku EDM/Anime, na czele z Tokyo Machine.

Wstęp — $70

Mommy Issues Presents: SOAK — pacific park
Jak zawsze, Mommy Issues to impreza dla wszystkich homo, Leatherdykes i Femmes. W programie wybory Miss Mokrego Podkoszulka. Posiadacze białych podkoszulków, którzy otagowali się na instagramie #WetTShirtContest wchodzą za 1/2 ceny.

Wstęp — $30

CLEAN UP the BEACH On National Clean Up Day! — venice beach
Jeśli nie jest ci obojętna czystość naszych plaż - jest to event idealny dla Ciebie. Zabierz znajomych. To pożyteczny sposób na spędzenie wolnego czasu i załapanie kilku godzin wolontariatu! Spotykamy się przy wieży ratowników nr 13! Sprzątamy plażę w dniach 13.09-15.09 między 10:00, a 12:00. Ilość sprzętu mamy ograniczoną, więc nie zapomnijcie zabrać własnych rękawiczek, wiadra i nabijaka do śmieci. Pamiętajcie, by zabrać butelkę na wodę wielorazowego użytku! W planie spotkania wykład o mieszkańcach naszych plaż i sposobach na dbanie o dobro planety. Na koniec - losowanie wspaniałych nagród.

Wstęp — free

FREE Beach Movie Nights | — Long Beach City Beach
Już 1 września startuje nasze kino plażowe, gdzie można będzie obejrzeć klasyki. WIadomo, że nie ma to jak kino w plenerze. Startujemy godzinę po zachodzie słońca z następującym repertuarem:
September 1 | The Lion King (1994)
September 8 | Free Willy
September 15 | Coco
September 22 | The Super Mario Bros. Movie
September 29 | Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves

Wstęp — free

Taiwan Good Food Day— Manuela
Wrześniowe weekendy w restauracji Manuela zaskoczą tematycznym menu kuchni tajwańskiej stanowiąc niejaki festiwal jedzenia. Znani kucharze regionu Taipei zaprezentują swoje wersje Dan Zai Mian, Gua Bao, La Rou Fan czy Stinky Tofu. Nie zabraknie Bubble Tea i przekąsek. W każdy wrześniowy piątek o 12:00 restauracja organizuje mini-kurs dla chcących zgłębić tajniki tej kuchni. Przykładajcie się, żebyście nie musieli oddać fartucha!

Wstęp — $150

Nerd Nite Los Angeles — library bar
Wjeżdżamy z rozrywką nie tylko dla zatwardziałych nerdów. Nasza seria wykładów bliżej ludzi przybliża bardzo skomplikowane zagadnienia w bardzo przyjaznym otoczeniu i zupełnie na luzie.
Razem z przyjaciółmi będziesz miał okazję dołączyć do imprezy, którą organizujemy w wielu miastach na całym świecie. Podczas tego eventu, uczestnicy mogą wysłuchać fascynujących prezentacji trwających około 20 minut, które są zarówno zabawne, jak i edukacyjne. Cała rozrywka nabiera nowego wymiaru, ponieważ podczas prezentacji możesz poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin, a jednocześnie cieszyć się wspaniałym towarzystwem popijając ulubiony napój. To jedyna taka okazja, aby doświadczyć kreatywności i nauki w jednym, fantastycznym wydarzeniu!

Wstęp — $15 (nie zapomnij zabrać kieszonkowego na napoje)

Loteria fantowa - Zasady
Udział w loterii nie wymaga rozegrania fabuły w lokacji wydarzenia. Wystarczy w aktualnej rozgrywce zaznaczyć w ten sposób zakup losu, wspominając o wydarzeniu i dokonać rzutu kością 2d10 w tym temacie. Aby odebrać wylosowaną nagrodę wystarczy podlinkować tak przygotowany post fabularny wraz z wykonanym rzutem kością w tym temacie. Nagroda znajdzie się w kalendarzu postaci.
urodziny obchodzą


Adaya Fisher (13.09) — 37 lat
Valentino D'Angelo(06.09) — 33 lata
Lewis Darewood (22.09) — 27 lat

odznaki
Happy Birthday!
Silent Book Club of Death
La Tequila Fest
Pop up Vintage Marketplace
Anime Night Club
Mommy Issues
Clean up the Beach
Free Beach Movie Nights
Taiwan Good Food day
Nerd Nite Los Angeles
Uczestnik loterii
wiek:99 lat/a
wzrost:200 cm
dzielnica:mieszkam w hotelu
mów mi:Angelenos
brak multikont
ODPOWIEDZ

Wróć do „kalendarium wydarzeń”