Zablokowany
Awatar użytkownika
zawód postaci
miejsce pracy
The Mask
żadnych
In Los Angeles, everyone is a star
Walk of fame
“Walk of fame” to lista postaci-celebrytów. Powstała po to, by łatwiej było Wam się zorientować, kto jest znany, a kto nie. Listę podzieliłyśmy na cztery kategorie, które przedstawiamy Wam poniżej:

  • Vogue — ludzie związani ze światem mody (fotografowie, modelki etc.)
  • Movie Maker Magazine — ludzie związani ze światem filmu (aktorzy, producenci, kamerzyści, reżyserzy etc.)
  • Forbes — ludzie związani ze światem biznesu, polityki czy wszelcy prawnicy etc
  • People Magazine — wszelcy celebryci, „ludzie znani z tego, że są znani” (np. gwiazdy reality show, influencerzy etc.)

Ponadto warto zauważyć, że osoby z każdej tej kategorii mogą, ale nie muszą być znane globalnie. Dodatkowo ludzie z kategorii “Forbes” mogą być głównie rozpoznawalne pośród osób, które interesują się danym środowiskiem, w którym działa twoja postać.
wiek:99 lat/a
wzrost:200 cm
dzielnica:mieszkam w hotelu
mów mi:Los Angeles
brak multikont
Awatar użytkownika
zawód postaci
miejsce pracy
The Mask
żadnych
In Los Angeles, everyone is a star
Walk of fame
vogue

★ —
movie maker magazine
@Mallory Sefolosha — jest rozpoznawalną aktorką, w tej chwili odgrywa główną rolę w serialu HBO Max, a jesienią zaczyna zdjęcia do filmu pełnometrażowego; w przeszłości była związana z Disney, zagrała też w kilku produkcjach Netflix. Pochodzi ze znanej w przemyśle filmowym rodziny i dorastała na oczach całego świata, gdyż jej rodzice swego czasu mieli rodzinne reality show.
@Harold Sefolosha — od najmłodszych lat wychowywał się wśród kamer, na planie rodzinnego reality show. Nikt nigdy nie wiązał jego przyszłości z aktorstwem ale zawsze wychodziło mu granie niewiniątka. Swoją pierwszą rolę dostał w serialu produkcji Disney, zdobył za nią pięć nagród Kids' Choice Awards w 2013 i 2014 roku. Doczekał się też grona fanek. W 2020 roku dostał główną rolę w filmie Marvela, który doczekał się kontynuacji w tym roku. Ma pojawić się też w pierwszym sezonie nowego serialu na Netflix.

forbes
@Josephine Lanaghan — dziedziczka General Motors - wielomiliardowej firmy motoryzacyjnej, w której wciąż posiada 10% udziałów. Aktualnie właścicielka agencji PR pracującej z największymi nazwiskami z dziedziny sportu, kina i polityki. W 2021 roku jej nazwisko pojawiło się w rankingu TOP10 wg magazynu Forbes na najbardziej wpływowe kobiety przed 30 rokiem życia. Powiązana ze sztabem dwóch kampaniami politycznych. Aktywistka społeczna wspierająca ruch body positive oraz równouprawnienie na rynku pracy.
people magazine
@Dolly Castiello — znana influencerka i gwiazdka reality show Dolly & Molly, który ma ze swoją bestie. TikTokerka i aktorka w teledyskach raperów.
@Daimon Castiello — jest znanym raperem, jego single utrzymują się wysoko na liście billboard, ma też na swoim koncie kilka nagród, między innymi Grammy za najlepszy rap album w 2021 roku; w branży od dziesięciu lat.
@Emily Moretz — piosenkarka od 16. roku życia, zdobyła kilka nagród Grammy oraz Diamentową Płytę. Jest autorką tekstu większości swoich piosenek. Jej mama dąży, aby została okrzyknięta nową księżniczką pop.
@Cristo Sanchez — jeden z najlepszych bokserów, jak również udziela się w akcjach społecznych oraz kampaniach reklamowych znanych marek
wiek:99 lat/a
wzrost:200 cm
dzielnica:mieszkam w hotelu
mów mi:Los Angeles
brak multikont
Zablokowany

Wróć do „fabuła”