Zablokowany
Awatar użytkownika
zawód postaci
miejsce pracy
The Mask
żadnych
In Los Angeles, everyone is a star
grupy
Poniżej przedstawiamy Wam grupy dostępne na forum. Grupę należy wybrać podczas budowy karty postaci, jednakże raz wybrana grupa nie oznacza, że postać zostanie w niej na zawsze. Wraz z rozwojem postaci użytkownik może poprosić o zmianę w zamówieniach.

P.S. Kliknij nazwę grupy, by odkryć czym się inspirowałyśmy :lovexited:
Postacie z tej grupy zdecydowanie nie należą do ludzi biegnących za sławą i bogactwem. Trzymają się z dala od zgiełku i preferują zaciszne obrzeża Los Angeles, niżeli centrum. Uchodzą za introwertyków, choć może zwyczajnie są już po prostu zmęczeni wszystkim, co widzą na co dzień? Dlatego właśnie unikają wychodzenia do oczywistych ulubionych miejsc celebrytów, by nie zostać złapanym w cały ten wir szaleństwa, gdy ktoś znany przechodzi obok. Znacznie lepiej odnajdują się w mniej zaludnionych częściach LA, może nawet w swoich czterech ścianach. California Dreamin' z pewnością nie gra im w duszy.

Przykładowe znaki zodiaku: Rak, Bliźnięta, Byk, Skorpion

Grupa dla osób, które nie wychylają się zbytnio przed szereg. Bycie sławnym i bogatym nie jest na liście ich priorytetów, a jedyne, co oczekują od Miasta Aniołów, to szansa na ułożenie sobie życia. Jak? To zależy już tylko od tego, jak potoczy się ich życie. Nie należą do ludzi przesadnie planujących przyszłość, choć zdecydowanie lubią piąć się po szczeblach kariery, przebywać we własnym gronie i realizować swoje cele.

Przykładowe znaki zodiaku: Rak, Ryby, Lew

Social butterflies. Nie szukają szczęścia na siłę, dziwnym trafem to ono zawsze znajduje ich. Przyzwyczajeni do kalifroniskiego stylu życia, idealnie pasują do obrazka mieszkańca, który z możliwości miasta czerpie w stu procentach. Uwielbiają prowadzić bogate życie towarzyskie, udostępniać posty w social mediach i w gronie swoich przyjaciół być tymi, którzy niczym Valley Girl, błyszczą najmocniej. Nie pretendują do zostania wschodzącymi gwiazdami Hollywood, jednak nikogo by nie zdziwiło gdyby zupełnie przypadkiem znaleźliby się w gronie śmietanki towarzyskiej.

Przykładowe znaki zodiaku: Strzelec, Baran, Waga, Bliźnięta

Los Angeles znane jest jako miasto marzycieli, i postaci z tej grupy z pewnością mają plan, by z tego tytułu skorzystać. W pogoni za swoim hollywoodzkim snem byli w stanie zostawić poprzednie życie za sobą, między jednym etatem a drugim znaleźć czas na castingi i nawet po krytyce ze strony innych nie przestali robić to, co kochają. Jest to zbiorowisko wszystkich niszowych artystów, nazwisk, o których jeszcze nie słyszałeś, ale mają wielki plan, by podbić rynek. Niektórym się to udaje, a niektórzy nadal nie mogą wyjść z cienia.

Przykładowe znaki zodiaku: Wodnik, Baran, Byk, Panna

Grupa dla postaci, które wspinały się po szczeblach kariery, a które nie miały łatwego początku w życiu. Są uparte, ambitne i dążą do swojego celu nie bacząc na resztę. Nieważne czy ich marzeniem było podbić Hollywood, Dolinę Krzemową czy po prostu otworzyć dobrze prosperujący biznes. Chciały być kimś i w końcu im się to udało. Droga na szczyt była cholernie trudna i są z siebie niesamowicie dumni. Skutkiem ubocznym ich sukcesu może być fakt, że mogą być bacznie obserwowani przez publiczność, a ich twarz może gościć na łamach tabloidów.

Przykładowe znaki zodiaku: Strzelec, Bliźnięta, Skorpion, Lew

Chociaż fortuna i kariera jest dla nich najważniejsza, na próżno szukać ich twarzy w modowych magazynach czy portalach plotkarskich. Postacie przypisane do tej grupy z pewnością należą do jednych z najbardziej wpływowych mieszkańców Los Angeles, jeśli nie całej Kalifornii. Oprócz dyrektorów, menadżerów, prawników i świetnych lekarzy, znajdziesz także dziennikarzy, którzy swoimi odkryciami trzymają w sieci nawet te najgrubsze ryby. Blask fleszy nie jest im obcy, jednak nie robią min do zdjęć. O wiele lepiej czują się za kulisami, często pociągając za sznurki i rozwijając własne biznesy.

Przykładowe znaki zodiaku: Koziorożec, Baran, Panna, Skorpion

Postacie z tej grupy zdecydowanie lubią być w blasku fleszy, na okładkach magazynów i w co drugiej reklamie w telewizji. Prawdopodobnie większość znasz z imienia i nazwiska, chociaż tak właściwie nie wiesz, czym się tak naprawdę zajmują. Od piosenkarzy, aktorek po producentów filmowych lub muzycznych, a nawet reżyserów - każdy znajdzie tu swoje miejsce. Na ich temat wiecznie krążą jakieś plotki, ale nikt tak naprawdę nie wie, w jakim stopniu są prawdziwe. Większość okazuje się być naprawdę dobrymi osobami, inne wręcz przeciwnie.

Przykładowe znaki zodiaku: Lew, Waga, Bliźnięta

Oto postacie, które zdecydowanie potrzebują nowego startu. Biznesmeni, artyści, sportowcy, politycy czy też zwykli obywatele, którzy na pewnym etapie postawili na niewłaściwego konia. Niezależnie od czynników, które wpłynęły na ich niepowodzenie, zdecydowanie efekty tego działania nie należą do najlżejszych. Gdyby istniał przycisk restart, z pewnością pokusiliby się na jego wciśnięcie, jednakże takiego rozwiązania nie ma w ofercie a plan prezentuję się następująco - akceptują swój los lub ponownie stają na nogi.

Przykładowe znaki zodiaku: Strzelec, Rak, Skorpion, Wodnik

Grupa poświęcona kontom administracyjnym, sprawującymi pieczę nad forum! W tym kolorze znajdziesz takich użytkowników, jak: Los Angeles, Mistrz Gry oraz konto Universal Person.

Postaci, których aktywność, zamiast zaprowadzić do Alei Sław, przysporzyła jedynie o smętny, szary kolor znaczący nieaktywność
wiek:99 lat/a
wzrost:200 cm
dzielnica:mieszkam w hotelu
mów mi:Los Angeles
brak multikont
Zablokowany

Wróć do „fabuła”